Konsmetal - o sejfach wiemy wszystko.

Poszukujesz najlepszej opcji zabezpieczenia majątku swojej firmy lub domu? Oferta Konsmetal jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Jesteśmy znanym i cenionym producentem zabezpieczeń mienia i systemów zarządzania gotówką, który oferuje szeroki asortyment sejfów, szaf i kas pancernych w wielu wymiarach i modelach. Najwyższa jakość od ponad 25 lat to znak rozpoznawczy Konsmetal.

Oferujemy szeroki wybór sejfów domowych, które idealnie sprawdzają się do przechowywania biżuterii, drogocennych pamiątek oraz gotówki, jak również bogatą ofertę sejfów biurowych, które pozwolą nie tylko zabezpieczyć wartościowe przedmioty czy dokumenty, ale również utrzymać w nich porządek. W naszej ofercie znajdują się także nowoczesne kasy pancerne w wielu rożnych wymiarach, sejfy na broń, szafy na dokumenty, sejfy kasjerskie i wrzutowe.

Już dziś zapoznaj się z ofertą Konsmetal, wybierz idealne zabezpieczenia dla swojego domu lub firmy i dołącz do licznego grona zadowolonych klientów. 

Награды

Уникальное положение продукции KONSMETAL на рынке  подтверждено многочисленными наградами:

 

 

О фирме

KONSMETAL – производим сейфы, мультисейфы, металлические шкафы, шкафы для документов, депозитные сейфы и банковские хранилища. Компания KONSMETAL является ведущим  брендом в области  обеспечения  безопасности имущества механическими средствами в Польше и известным  экспортером в Европе. Фирма имеет более чем двадцатилетнюю  историю, насыщенную важными событиями. KONSMETAL  имеет в своем предложении: взломостойкие сейфы, офисные сейфы, кабинетные сейфы, сейфы для дома.