Career

Praca w firmie KONSMETAL to szansa na dołączenie do profesjonalnego zespołu.

Stawiamy na ludzi z wizją, ambitnych, dla których tworzenie to prawdziwa pasja.

Atmosfera pracy, system szkoleń, a zwłaszcza troska o właściwą motywację pracowników sprawia, iż praca w KONSMETAL uważana jest za prestiżową. Stworzone przez nas warunki pracy pozwalają stymulować rozwój pracowników oraz przyciągać zarówno specjalistów, jak i ludzi z niewielkim doświadczeniem, lecz dużym potencjałem.


W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy, przyślij swój list motywacyjny i curriculum vitae z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie maila. Do przesłanych dokumentów dołącz klauzulę o ochronie danych osobowych.

Jeśli Twoje kwalifikacje będą odpowiadały naszym wymaganiom, zaprosimy Cię do udziału w procesie rekrutacji. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą u nas nawet, gdy nie prowadzimy rekrutacji, możesz przesłać dokumenty z uzasadnieniem swojej decyzji na adres: rekrutacja@konsmetal.pl Będą one rozpatrywane, gdy pojawi się potrzeba rozpoczęcia procesu rekrutacji.

UWAGA! Adres rekrutacja@konsmetal.pl jest wykorzystywany jedynie w procesie rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”


Oferty pracy
Obecnie firma nie prowadzi projektów rekrutacyjnych.