Praca

Praca w firmie KONSMETAL to szansa na dołączenie do profesjonalnego zespołu. Stawiamy na ludzi z wizją, ambitnych, dla których tworzenie to prawdziwa pasja. Atmosfera pracy, system szkoleń, a zwłaszcza troska o właściwą motywację pracowników sprawiają, iż praca w KONSMETAL uważana jest za prestiżową. Stworzone przez nas warunki pracy pozwalają stymulować rozwój pracowników oraz przyciągać zarówno specjalistów, jak i ludzi z niewielkim doświadczeniem, lecz dużym potencjałem.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy, przyślij swoje CV z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie maila. Do przesłanych dokumentów dołącz klauzulę o ochronie danych osobowych, która znajduje się poniżej.

Jeśli Twoje kwalifikacje będą odpowiadały naszym wymaganiom, zaprosimy Cię do udziału w procesie rekrutacji. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą u nas nawet wtedy, gdy nie prowadzimy rekrutacji, możesz przesłać dokumenty na adres: rekrutacja@konsmetal.pl. Będą one rozpatrywane, gdy pojawi się potrzeba rozpoczęcia procesu rekrutacji.

UWAGA! Adres rekrutacja@konsmetal.pl jest wykorzystywany jedynie w procesie rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Aktualne oferty pracy:

  1. Przedstawiciel handlowy. Miejsce pracy: Warszawa
  2. Administrator sieci informatycznych. Miejsce pracy: Warszawa
  3. Automatyk - elektronik. Miejsce pracy: Warszawa
  4. Technolog. Miejsce pracy: Nidzica, woj. Warmińsko-Mazurskie