Praca

Praca w firmie KONSMETAL to szansa na dołączenie do profesjonalnego zespołu. Stawiamy na ludzi z wizją, ambitnych, dla których tworzenie to prawdziwa pasja. Atmosfera pracy, system szkoleń, a zwłaszcza troska o właściwą motywację pracowników sprawiają, iż praca w KONSMETAL uważana jest za prestiżową. Stworzone przez nas warunki pracy pozwalają stymulować rozwój pracowników oraz przyciągać zarówno specjalistów, jak i ludzi z niewielkim doświadczeniem, lecz dużym potencjałem.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy, przyślij swój list motywacyjny i curriculum vitae z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie maila. Do przesłanych dokumentów dołącz klauzulę o ochronie danych osobowych.

Jeśli Twoje kwalifikacje będą odpowiadały naszym wymaganiom, zaprosimy Cię do udziału w procesie rekrutacji. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą u nas nawet wtedy, gdy nie prowadzimy rekrutacji, możesz przesłać dokumenty z uzasadnieniem swojej decyzji na adres: rekrutacja@konsmetal.pl Będą one rozpatrywane, gdy pojawi się potrzeba rozpoczęcia procesu rekrutacji.

UWAGA! Adres rekrutacja@konsmetal.pl jest wykorzystywany jedynie w procesie rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

W tym momencie poszukujemy osoby na stanowisko Manager ds. rozwoju sprzedaży:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie działań związanych z pozyskiwaniem i bieżącą obsługą kluczowych klientów firmy i rozwój struktury sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie i nawiązywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami,
  • realizacja założonych budżetów sprzedaży,
  • bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z dużymi klientami korporacyjnymi firmy,
  • przygotowywanie prezentacji ofert dla klientów,
  • bieżąca obsługa kluczowych klientów,
  • poszukiwanie nowych klientów i wprowadzanie ich do stałej obsługi,
  • doradzanie klientom, planowanie, projektowanie i nadzór nad procesem logistycznym w obsłudze strategicznych klientów,
  • prowadzenie negocjacji oraz sprzedaży produktu/usługi,
  • koordynacja pracy innych pracowników w ramach działań handlowych,
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na tym lub zbliżonym stanowisku - min 3 lata,
  • doświadczenie w budowaniu kanału partnerskiego i zarządzanie nim,
  • gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie,
  • umiejętności i predyspozycje szkoleniowo-coachingowe,
  • doświadczenie w organizacji taktycznych akcji handlowych,
  • umiejętność pracy w zespole, oraz doskonała organizacja pracy własnej,
  • umiejętność negocjacji, oraz prowadzenia rozmów biznesowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • aktualne prawo jazdy,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą personelu,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • samodzielność w działaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji,
  • wsparcie operacyjne dynamicznego i zgranego zespołu.

Aplikacje składać można przez stronę pracuj.pl lub wysyłając cv na adres rekrutacja@konsmetal.pl w tytule wpisując "rekrutacja manager ds. rozwoju sprzedaży". Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.