Złoty Medal MTP dla KONSMETAL

16.04.2012

Firma KONSMETAL, czołowy producent mechanicznych zabezpieczeń mienia, takich jak sejfy, kasy pancerne, produkty depozytowo - bankowe czy szafy na dokumenty, otrzymała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich SECUREX 2012 za Antywłamaniowy System Samoblokujący.
 
Antywłamaniowy System Samoblokujący jest innowacyjnym rozwiązaniem na skalę międzynarodową, zapewniającym znacznie skuteczniejszą - w porównaniu do standardowych systemów - ochronę przed włamaniem do sejfu przy wykorzystaniu tradycyjnie stosowanych przez włamywaczy narzędzi, takich jak łom lub młot.
 
Złoty Medal targów SECUREX stanowi potwierdzenie doskonałości produktu, ponieważ jest przyznawany nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu zabezpieczeń, wytworzonym w oparciu o najwyższe wymogi technologii. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku wystawienniczym. W tym roku konkurs odbył się w odświeżonej formie, dzięki czemu m.in. poznaliśmy już na kilka tygodni przed targami werdykt Sądu Konkursowego oraz Zespołu Ekspertów.